Vivienne Mort: музична бутафорія та диво українського інді-арту

Якщо ви шукаєте якісну українську музику, якщо полюбляєте експерименти зі змішуванням стилей, якщо знаєте справжню ціну якісному вокалу і уподобаєте метафоричні тексти — гурт Vivienne Mort не залишить вас байдужими! Музика, яка прямує одразу до серця, оминаючи слуховий апарат, музика, яка дарує тепло вашій душі… Такі емоції виникають одразу після прослухання першої ж композиції гурту. Чаруючий голос співачки у поєднанні з небанальними ліричними словами під акомпанемент фортепіано, ударних та бас-гітари потішить навіть найвибагливішого слухача.

Vivienne Mort: випадкове знайомство

Втрачаєш натхнення і не знаєш, чим себе потішити? Як грім серед ясного неба, а точніше, неначе веселка в холодний зимовий ранок — симбіоз фолку, року та інді а обіймах пронизуючого голосу Даніели Заюшкіной — солістки Vivienne Mort.

Чим цікавить гурт у першу чергу? Ненав’язлива мелодія, побудована на клавішних партіях, такапроста, дивна, складна, весела і витончена водночас, легкі для сприйняття тексти і в той же час наповнені алюзіями на класичні літературні та музикальні твори. Якщо говорити власне про колорит звучання, то в композиціях знаходиш іноді барокові, а часом — фольклорні мотиви; хтось уловить вплив джазу, а деякі пісні пронизані містифікаціями. Репертуар — досить широкий, тому для істинних цінувальників якісної української музики це — справжня знахідка.

Vivienne Mort: з історії гурту

Гурт заснований у 2007 році Даніелою Заюшкіной. В цьому ж році відбувається перший виступ в київському клубі «Майдан». Пісні поширюються через Інтернет, отримують позитивні відгуки слухачів – на музикантів чекають перші запрошення на концерти. Склад гурту постійно змінюється, однак зростанню популярності це аж ніяк не заважає.   Постійний саморозвиток, виступи, пошуки творчого натхнення, написання ідейних текстів, які порушують одвічні проблеми кохання, самотності, самовираження, втеч від себе — зараз гурт відомий не лише серед молодих хіпстерів, а й користується популярністю у різновікової публіки.

На даний момент Vivienne Mort випустили вже чотири альбоми, останній з яких виходить першого березня на лейблі «Moon records» під назвою «Filin». А, наприклад, альбом дворічної давності «Театр Pipino» увійшов до списку «Найкращих музичних релізів України-2013» за версією Молодого радіо. Саме в тому році пройшов перший всеукраїнський тур в підтримку альбому, не оминувши при цьому Дніпропетровськ.

Vivienne Mort сьогодні

Цього ж, 2015 року гурт вирушив в новий акустичний тур «Filin Tour» по Україні, що, до речі, і стало поштовхом для випуску нового міні-альбому. 13 лютого виступи стартували у Івано-Франковську та вже пройшли в Луцьку. У березні творчі зустрічі з Vivienne Mort відбудуться у Чернігові, Сумах, Харкові та Полтаві.

Ми впевнені: ритмічні звуки у поєднанні з ліричністю текстів зачарують слух у найвимогливішої аудиторії і якщо не змусить пуститися в танок, то серце точно почне калатати швидше. Шаленство, драйв і в той же час високі поривання — далеко не повний список відчуттів, на які надихає Vivienne Mort. Окремої уваги вартий голос вокалістки — кришталевий альт співачки приголомшує глибиною та силою, а манера співу пробуджує норов навіть у найспокійніших. Її голос без перебільшень можна назвати джазовою перлиною, а живість та щирість виконання композицій змушує заплющити очі і отримати справжній слуховий екстаз… Vivienne Mort— справжнє диво українського інді!

Анастасія Василенко

Author: Admin
Tags

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Login

Lost your password?