Фестиваль «Без Обмежень»: зворушливе свято у Києві

Фестиваль Без ОбмеженьРадісна і зворушлива  подія відбулася 4 червня 2016 року у київському парку імені Шевченка — інклюзивний фестиваль «Без обмежень» у підтримку дітей з інвалідністю. Ми пропонуємо подивитись фоторепортаж, щоб дізнатися, що відбувалося протягом фестивалю.Як зазначали організатори, видавництво «Самміт-книга», Міжнародний благодійний фонд «Либідь» та Соціально-культурний проект «БЕЗ МЕЖ» Національної Асамблеї інвалідів України, мета фестивалю — привернути увагу суспільства до проблем людей з особливими потребами. Ідея створити такий фестиваль з’явилась після обмірковування статистики, що демонструє велику кількість в 250 тисяч дітей з інвалідністю, які не в змозі отримати допомоги від держави. Отже, організатори фестивалю вирішили показати творчий потенціал таких людей, зібравши їх в одному культурному просторі з діячами мистецтв. А також зібрати кошти для учасників фестивалю-інвалідів протягом ярмарку, завдяки спонсорській допомозі та доброчинним внескам.

Якраве літнє сонечко, гарний настрій усіх гостей та учасників, багато майстер-класів, поетичний конкурс, шаховий турнір, концерт відомих діячів культури, та навіть модний показ, який демонстрували дівчата на колясках — все переплелось у  віночку фестивалю. Глядачі  насолоджувались  чарівним голосом України Ніни Матвієнко, яскравою промовою Івана Драча, чудовою поезією багатьох учасників свята, серед яких особливо запам’яталсь  вишукана лірика Геннадія Горового та Олени Добруцької.

Фестиваль "Без обмежень"

Співачка Ніна Матвієнко

 

Фестиваль "Без Обмежень"

Поетеса Олена Добруцька

Активною учасницею свята стала композитор і поетеса  Олеся Сінчук, даруючи гостям фестивалю натхненну ліричну поезію, цікаві імпровізації для сопілки та гусел та  авторські обробки народних пісень.

Фестиваль "Без Обмежень"

Олеся Сінчук

Друзі фестивалю, Павло Петренко і Ганна Онищенко подарували більше 200 книг дітям з інвалідністю.

Дякуємо за  свято любові  подвижникам фестивалю Юлії Рекун, Наталі Скрипці, Ларисі Остролуцькій, Петру Мазі.

Дивлячись на дітей  і дорослих з обмеженими можливостями, на їх щасливі усмішки, мимоволі починаєш розуміти, як важливо кожну мить вірити у себе, у своє призначення, і  вміти  по-справжньому радіти життю!

Олена Романюк

Author: Admin
Tags

Comments (1)

  1. Влада:

    Как хорошо, что у нас проводятся такие мероприятия! Ведь рядом столько людей, которые нуждаются в поддержке. Спасибо за интересный репортаж!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Login

Lost your password?