Warning: include(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/ch2b7b5bb6/www/horoshiy-vkus.biz.ua/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/ch2a694d81/www/horoshiy-vkus.biz.ua/:/var/www/ch2a694d81/bin-tmp/) in /var/www/ch2a694d81/www/horoshiy-vkus.biz.ua/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 65

Warning: include(/var/www/ch2b7b5bb6/www/horoshiy-vkus.biz.ua/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: Operation not permitted in /var/www/ch2a694d81/www/horoshiy-vkus.biz.ua/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 65

Warning: include(): Failed opening '/var/www/ch2b7b5bb6/www/horoshiy-vkus.biz.ua/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php54/usr/share/pear:/opt/alt/php54/usr/share/php') in /var/www/ch2a694d81/www/horoshiy-vkus.biz.ua/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 65

Warning: include_once(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/ch2b7b5bb6/www/horoshiy-vkus.biz.ua/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/ch2a694d81/www/horoshiy-vkus.biz.ua/:/var/www/ch2a694d81/bin-tmp/) in /var/www/ch2a694d81/www/horoshiy-vkus.biz.ua/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 82

Warning: include_once(/var/www/ch2b7b5bb6/www/horoshiy-vkus.biz.ua/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: Operation not permitted in /var/www/ch2a694d81/www/horoshiy-vkus.biz.ua/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 82

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/ch2b7b5bb6/www/horoshiy-vkus.biz.ua/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php54/usr/share/pear:/opt/alt/php54/usr/share/php') in /var/www/ch2a694d81/www/horoshiy-vkus.biz.ua/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 82
Піккардійська Терція: Я придумаю час, щоб зустрітися з ним - Хороший вкус

Піккардійська Терція: Я придумаю час, щоб зустрітися з ним


Піккардійська Терція

«Піккардійська терція» — легендарний український колектив. Лауреати безлічі нагород, улюбленці публіки та талановиті музиканти завітали до Дніпропетровська з концертом. Квитки розкупили задовго до події, в залі буквально був переаншлаг, дехто навіть простояв весь концерт на ногах. Нам вдалося поспілкуватися з художнім керівником «Піккардійської терції» Володимиром Якімцем незадовго до виходу на сцену.

— Зараз ви виступаєте в рамках туру по Сходу на півдні України, поділіться своїми враженнями.

— Враження найпозитивніші. Взагалі в нас ніколи не буває негативних вражень від концертів. Ми намагаємось чесно робити свою роботу, бути цікавими для слухача. Якщо є негативні враження від публіки, то це проблеми не публіки, а як раз виконавця.

Ми не ділимо публіку на свою чи не свою. Якщо в тебе не виходить співати, сиди на репетиціях і не виходь на концерти.

Коли люди приходять на концерти, тим більше, коли є великі негаразди в їх області чи місті, то вже можна говорити, що вони здійснили героїчний вчинок, прийшовши до нас на концерт. Це є дуже великим подарунком.

Піккардійська Терція: гастрольні дні та ночі

— Ваш гастрольний тур передбачає концерти кожен день, як ви витримуєте такий щільний графік, адже це величезні навантаження?

— А як люди витримують на заводі з дев’ятої ранку до шостої вечора? Так само втомлюються, але це є професія, яку ми обрали і на яку вчилися. А як інакше? Артисту треба їздити і співати. Саме співати, а не стрибати під фонограму.

— Без чого ви не вирушаєте на гастролі, чи є в вас якісь талісмани, без яких не можете вийти на сцену?

— Та ні, ми ж не такі забобонні. Є така стара добра музична приказка — головне для музиканта — це голова, ноти, костюм.

— Чим ви займаєтеся поза концертною діяльністю?

— Займаємося діяльністю життєвою. Сім’я, діти, побутові справи. Поки ми у Львові, поки не на гастролях, можемо чи дружинам допомогти, чи зробити те, що було заплановано. Ми — як всі прості люди.

Піккардійська Терція про футбол, гімн та музику

— Піккардійську терцію часто запрошують виконувати гімн України перед матчами національної збірної з футболу, а ви самі граєте в футбол?

— Хотілося б, але, по-перше, нема часу, по-друге, вже нема того здоров’я, а по-третє, для цього треба мати сформовану команду. Шести чоловік замало. Але вболівають практично всі.

— Над чим ви зараз працюєте?

— Над закінченням гастролей. А якщо чесно, то ми вже два роки не можемо сісти в студії і записати новий матеріал, бо спочатку бракувало часу: дуже багато концертів і переїздів і не було як це зробити. Зараз, напевно, ближчим часом не сядемо, бо має бути якась визначеність в країні, має все чимось закінчитися. Я все-таки оптиміст, і весь наш колектив вірить, що це має закінчитися чимось добрим. Але нехай воно вже закінчиться і ми приступимо до своєї безпосередньої діяльності.

— Час від часу в суспільстві виникає питання зміни національного гімну, як ви ставитесь до цієї ідеї?

— Гімн в черговий раз довів, що він є актуальним і особливо тепер. «Ще не вмерла Україна», то власне, якби не люди, вона могла б вмерти давно. А ті, хто пропонує це, перепрошую, не вони писали, не їм вирішувати. Якщо хтось хоче щось поміняти, нехай поміняє місцями частини свого тіла, подивимось, що з цього вийде.

— Як Ви думаєте, чого не вистачає сучасній українській музиці?

— Якщо відверто, то українській музиці бракує просто ефірного часу, я тільки так вважаю. Я абсолютно погоджуюсь з тим, що Україна в нас є двомовною, нікуди від цього не дінешся. Але будьте добрі, виконуйте ті закони, що ви самі понаприймали. Прошу дуже, поставте мені ВІА ГРА російською мовою, потім поставте Пономарьова українською мовою, поставте Женю Власову російською, ТНМК українською. Російська-українська-російська-українська. А не так: вдень російська, а з першої ночі до шостої ранку українська. Треба грати за чесними правилами, а не «я сам правила придумаю, я завжди буду переможцем». Це стосується радіо, а стосовно телебачення, прошу дуже, «Голос країни», скільки там було україномовних пісень? Буквально одна чи дві з’явилися за останній сезон. Ось таке відношення до української пісні. І то причому далеко не найгірший в україномовному плані канал.

Піккардійська Терція: продовжуючи тему музики

— Ви слідкуєте за молодими музикантами, чи можете когось відмітити?

— Я ніколи не відмічаю, якщо відверто, то я дуже мало музики взагалі слухаю. Не про Україну кажучи, а говорячи про весь світ, вже роки чотири чи п’ять, фаза відсутності будь-якої цікавої музики. Якщо раніше Леді Гага шукала і знаходила цікаві образи, то і такого зараз нема. Є певний застій, але це затишшя перед бурею. Так завжди буває, коли проходив час, змінювалися стилі, знаходилось щось нове. Я в принципі не люблю когось конкретно називати, бо завжди когось забудеш і тоді може хтось образитись, або навпаки, когось відмітиш, а він не виправдає твої надії.

— Як Ви відноситеся до переможця Євробачення?

— Виграв чи виграла — то й добре.

— Чи є буває у вас, якась композиція не входить до концепції альбому і ви відкладаєте її на потім?

— Так 22 роки відбувається. І повірте мені, що далеко не все, що ми зробили, входило в альбоми. І далеко не все, що ми записали на студії, колись потім увійде в якійсь альбом. Деякі з цих пісень ми виконуємо на концертах, а деякі взагалі ніхто не чув.

— Пісня «Піккардійської терції» «Львів» добре характеризує душу міста. Ви мешкаєте у Львові, куди б порадили сходити гостям міста?

— Скажу, що до Львова не можна приїжджати на один день, приїжджайте на тиждень і ви побачите не все, але більшість цікавого. Не можу виділити якесь конкретне місце, люблю все місто, його чарівну атмосферу.

З Володимиром Якімцем спілкувалась Олена Войтенко

 

 

Author: Admin
Tags

Comments (6)

  1. Спасибо за статью оказалась очень полезной

  2. Пост понравился, пишите еще. Я с удовольствием прочту.

  3. Извините если не туда, но как с админом сайта связаться?

  4. Да, есть над чем задуматься. Спасибо!

  5. Спасибо! Супер статья! Блог в ридер однозначно

  6. Занятно! Реально просто отлично написано. 🙂

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Login

Lost your password?