Весняна феєрія Олесі Сінчук

Весняна феєріяНад Києвом мріє весна. Як і тисячі років тому, вона обіймає душі життєдайним теплом, дарує надію. У такий час хочеться вірити в добро, жити і творити. Літати  у обіймах мрій! Саме так назвала свій творчий вечір композитор, співачка, поетеса, член Національної Ліги композиторів України та Національної спілки театральних діячів України Олеся Сінчук.

Концерт відбувся 26 березня 2016 року  у чудовому залі Музею Лесі Українки. Відкрила святкове дійство народна артистка України Раїса Недашківська. Вона згадала першу зустріч з Олесею, її блискучу перемогу на конкурсі у Польщі, а потім їх дружбу та співпрацю творчого дуету. Після надихаючих слів видатної актриси Олеся повела слухачів чарівними стежками своєї творчості – у співучі краї веснянок, які линуть до нас крізь тисячоліття, закликають із вирію пташок, бринять у небі теплими вітрами…

Заклички весни переллялись у мрійливий сімейний дует Олесі та її чоловіка Олексія Золотухіна, який сам змайстрував прадавні гусла. У поєднанні із сопілкою вони звучать неперевершено, душа віків оживає у співучих  струнах…

Гідним продовженням чаруючих мелодій сопілки та гусел стали нові пісні Олесі, присвячені коханню, родині, мальовничій поліській землі. Глядачі мали можливість почути чудових музикантів – барабанщика Сергія Яксона, який вправно володіє мистецтвом ритму та  натхненного гітариста Вячеслава Ушакова.

Крім авторських пісень надзвичайне враження на гостей справили фортепіанні твори Олесі. Величні і ніжні, поривчасті і полум’яні, задумливі і стрімкі – всі вони були блискуче виконані і супроводжувалися потужними оваціями залу.

Окрім власних творів Олеся представила кілька чеських народних пісень та кілька  авторських пісень польською мовою на слова Марії Конопницької. А донечка Олесі, юна піаністка Зореслава подарувала гостям святкову фортепіанну замальовку Едварда Гріга «Із карнавалу». Продовжуючи таланти мами, Зореслава вже має успіхи на поетичній ниві і чудово малює.

Незвичайним сюрпризом для глядачів став уривок із безсмертної «Лісової пісні»  у виконанні Олесі.  У вінку із білих троянд, натхненна,сяюча,казкова Олеся сама стала втіленням весни, незрівнянною Мавкою – ніжною, зоряною, вона будила землю від зимового сну і обіймала весь світ любов’ю!  І, звичайно, після  виступу отримала незатихаючий шквал аплодисментів.

На завершення Олеся подарувала прем’єру пісні – ліричну і світлу – «На вулиці Бузковій», а ще – феєричну народну композицію «Бровари» та пісню-побажання «Я для вас бажаю, люди». Овації наростали!  Публіка скандувала – «Браво!»,  «Слава!», «Молодець!» . На «біс» Олеся виконала кілька давніх «хітів» – «Заповідник Всесвіту» та «Народилась Україна нова» – величальну Україні!  Зал аплодував стоячи. Нарешті, із залу пролунало прохання:

– Зіграйте, будь ласка,  «Вітер весни»!  І завирувала стихія. Щасливий, вільний, понад часом і простором вітер фортепіанних мелодій ніс на своїх могутніх крилах красу, весну, любов, сяйво ніжності і велич таланту унікальної людини, справжнього митця з великої літери – Олесі Сінчук. Нехай же щедре сонячне Олесине серце зігріває  та лікує душі людські, нехай розцвітає її  неповторна творчість і нехай нові пісні,поезії, фортепіанні твори радують нас на майбутніх творчих зустрічах. Натхнення, Олесю!

Олена Соколенко, заслужений журналіст України

Author: Admin
Tags

Comments (3)

  1. Андрей:

    Дорогая Олеся! Это счастье, что я был на Вашем концерте! Радость и любовь , свет и вдохновение до сих пор струятся в душе. Успехов Вам, счастья и вечной весны!

  2. Людмила:

    Чарівна Олесю! Дякую за творчість!

  3. Алла Феофановна:

    Благодарю за незабываемые минуты вчерашнего вечера!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Login

Lost your password?